سم اجیتا

سم اجیتا , یکی از دغدغه های همیشگی ما در خرید یک محصول چالش اصل و یا تقلبی بودن محصول است با توجه به این که سم اجیتا از محصولاتی است که مورد سو استفاده ی بعضی از افراد قرار گرفته و با ترکیب سم اجیتا با دیگر مواد بی ارزش با عنوان سم اجیتا اصل به فروش می رسانند که هیچ ثمری هم در پی ندارد و از اعتماد مردم سو استفاده می کنند اما طیور دارو با ضمانت اصل بودن محصولات خود آنها را به فروش می رساند و از اهداف ما رساندن محصول اصل به دست مشتری است . سم مگس کش اجیتا اصل را فقط از طیور دارو دریافت نمایید . توصیه ی طیور دارو نیز این است در صورت خرید سم اجیتا از دیگر فروشندگان لطفا از اصل بودن محصول اطمینان حاصل فرمایید مثلا دقت نمایید که برچسب تقلبی نباشد و از همه مهمتر در مورد نتیجه ی سم اجیتا بیاندیشید که واقعا جواب داد یا خیر . چنان چه می خواهید سم اجیتا خریداری شده اصل باشد این محصول را از طیور دارو خریداری نمایید.

سم اجیتا یا به صورت لاتین Agita poison یکی از قوی ترین سم مگس کش موجود در بازار است . سم مگس کش اجیتا طبق گفته ی سازنده ی این محصول سمی است برای ریشه کن کردن مگسهای مزاحم محیط کار .

از سم اجیتا می توان در دامداری ها مرغداری و حتی در کارخانه های ابمیوه سازی و .. که وجود مگس مشکل ایجاد می کند ، استفاده کرد .

طیور دارو | فروش سم اجیتا

 

پاسخ دهید

بیست + 14 =